Home Biznes Revolutionary Solar Tracking Systems: GameChange Solar Delivers 560 MW to Egypt

Revolutionary Solar Tracking Systems: GameChange Solar Delivers 560 MW to Egypt

by Wiadomości Kraków
0 comment

DRAGO entertainment z siedzibą w Krakowie osiągnęło kamień milowy w swojej historii, po dwóch i pół roku obecności na rynku NewConnect, gdyż spółka zadebiutuje na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarząd spółki wyraża zadowolenie z sukcesu, jaki odniosły ich produkty, w tym flagowy „Gas Station Simulator”, który sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.

GameChange Solar, globalny dostawca rozwiązań z zakresu konstrukcji solarnych, ogłosił dziś zawarcie umowy na dostawę systemów śledzenia promieni słonecznych w celu wsparcia projektu fotowoltaicznego o mocy 560 MW w Egipcie. Umowa została podpisana z CEEC-ZTPC, firmą inżynieryjną, zaopatrzeniową i budowlaną (EPC) z siedzibą w Chinach, która realizuje projekty energetyczne w wielu krajach.

GameChange Solar i CEEC-ZTPC podpisały umowę, która otwiera nowe możliwości dla branży energii słonecznej. W ramach porozumienia GameChange Solar zapewni systemy śledzenia promieni słonecznych, które zostaną wykorzystane w Kom Ombo Solar Farm w Egipcie. Projekt ten jest prowadzony przez Africa Middle East Asia Power (AMEA), a wdrożenie systemu ma za zadanie poprawić wydajność wytwarzania energii słonecznej.

CEEC-ZTPC z radością informuje o współpracy z firmą GameChange Solar w ramach wysoko cenionego projektu solarnego. Derick Botha, dyrektor handlowy GameChange Solar, wyraził swoją satysfakcję: „To współdziałanie mobilizuje nas do wspólnego celu, czyli zapewnienia szybkiego i zrównoważonego rozwoju na szeroką skalę z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Nasze trackery słoneczne są w stanie w pełni wykorzystać potencjał tego projektu, co pozwoli zwiększyć ilość uzyskanej energii i zminimalizować wpływ na środowisko.”

GameChange Solar będzie dostarczać swój innowacyjny system Genius Tracker™ 1P 2R do realizacji przedmiotowego projektu. Yang Sicheng, wicedyrektor generalny CEEC-ZTPC Intl., wyraził swoje zadowolenie z możliwości współpracy z cieszącym się uznaniem na całym świecie dostawcą systemów śledzenia słonecznych, firmą GameChange Solar. Z niecierpliwością oczekujemy na przyszłą współpracę.

GameChange Solar posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży konstrukcji o stałym kącie nachylenia i systemów śledzenia, które zostały z powodzeniem zastosowane w licznych projektach na rynkach międzynarodowych.

GameChange Solar to firma dążąca do zasilania planety czystą energią słoneczną. Dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom technicznym, jak stały kąt nachylenia i śledzenie, możemy zaoferować klientom szybką instalację, wydajność i wyjątkową wartość. Wykorzystując naszą doskonałą inżynierię, innowacyjne projekty i produkcję na dużą skalę, możemy zapewnić niezawodność i wydajność wszystkich naszych systemów.

GameChange Solar oferuje nowoczesny tracker Genius Tracker™, system MaxSpan™ o stałym kącie nachylenia oraz wytrzymałe, balastowane konstrukcje naziemne Pour-In-Place™, dostępne z siedzibą firmy w Stanach Zjednoczonych.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ