Home Biznes Mocny duet na warszawskim rynku nieruchomości. Deer Design i Develia łączą siły w 12 inwestycjach

Mocny duet na warszawskim rynku nieruchomości. Deer Design i Develia łączą siły w 12 inwestycjach

by Wiadomości Kraków
0 comment

Po udanej współpracy Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design i Develii w Krakowie i Katowicach nadszedł czas na podbicie największego krajowego rynku mieszkaniowego – Warszawy. Wiodący deweloper w Polsce oraz jedna z największych pracowni architektury wnętrz przenoszą swoją współpracę na wyższy poziom, planując stworzenie aż 1668 mieszkań w 12 inwestycjach dewelopera w stolicy. Klienci będą mieli możliwość skorzystania z projektu i kompleksowego wykończenia swoich wnętrz „pod klucz” lub według indywidualnego projektu w ofercie Be individual, cieszącej się ogromną popularnością.

Develia to jedna z największych firm deweloperskich w Polsce, która wyróżnia się połączeniem nowoczesnej architektury, innowacyjnych technologii, wysokiej jakości materiałów i proekologicznych rozwiązań. Dzięki temu firma tworzy ponadczasowe i przyjazne budynki mieszkalne.

Eksperci rynku doceniają działania Develii. W ubiegłorocznej IV edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych, zorganizowanego przez magazyn „Strefa Gospodarki”, firma zajęła 3. miejsce. Jurorzy wysoko ocenili bogatą ofertę firmy, jakość realizowanych inwestycji oraz szereg dodatkowych kryteriów, takich jak polityka personalna, pomoc oferowana klientom i osiągnięcia w obszarze CSR.

Przez ponad 17 lat działalności Develia zrealizowała blisko 20 tysięcy wysokiej jakości mieszkań w Polsce, oferując je wszystkim grupom nabywców. Całkowita powierzchnia budynków wynosi ponad milion metrów kwadratowych. Obecnie firma ma 11 aktywnych inwestycji w Warszawie, a kolejna jest w przygotowaniu. W ciągu bieżącego i przyszłego roku zostanie oddanych do użytku aż 1668 nowych mieszkań, które zostaną kompleksowo wykończone dzięki partnerstwu z Deer Design – od projektu wnętrz po wykonanie prac wykończeniowych.

Partnerstwo między dwoma renomowanymi firmami nieruchomościowymi, znanych z wysokiej jakości usług i obsługi klienta, ma ogromne znaczenie na rynku warszawskim.

„Nasza współpraca z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design sprawdziła się na rynku krakowskim i katowickim. To zaufany partner, z którym chcemy pracować na największym, warszawskim rynku. Jesteśmy przekonani, że oddajemy naszych klientów w najlepsze ręce ekspertów wnętrz z Deer Design” – podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develii.

Po znaczącym sukcesie współpracy Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design i Develii w Krakowie i Katowicach przyszedł czas na największy krajowy rynek mieszkaniowy – Warszawę. Stawka jest równie wysoka – to aż 1668 mieszkań w 12 inwestycjach dewelopera w stolicy, w których klienci mogą skorzystać z projektu i kompleksowego wykończenia swoich wnętrz „pod klucz” lub według projektu indywidualnego w ściśle spersonalizowanej i cieszącej się ogromną popularnością ofercie Be individual.

Develia to jedna z największych firm deweloperskich w Polsce. Czym się wyróżnia? Nowoczesną architekturę łączy z innowacyjnymi technologiami, wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami proekologicznymi. Tworzy ponadczasowe, przyjazne budynki mieszkalne, co docenili eksperci rynku. W zeszłorocznej IV edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych organizowanego przez magazyn „Strefa Gospodarki” Develia zajęła 3. miejsce.

„Jako lider rynku wykończenia wnętrz ogromnie cieszymy się z rozszerzenia naszego partnerstwa z Develią na Warszawę – dodaje Krzysztof Książkiewicz, dyrektor sprzedaży w Deer Design. – Nasze firmy łączy dbałość o najwyższe standardy. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych materiałów i terminowości prac, tak samo cenimy przejrzystość procesu współpracy z klientem oraz najwyższy poziom obsługi”.

Po udanej współpracy Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design i Develii w Krakowie i Katowicach nadszedł czas, aby rozszerzyć działalność na największy krajowy rynek mieszkaniowy – Warszawę. Develia, jedna z czołowych firm deweloperskich w Polsce, wyróżnia się nowoczesną architekturą, innowacyjnymi technologiami oraz przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami. W ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych, Develia zajęła 3. miejsce, zdobywając uznanie ekspertów za bogatą ofertę, jakość inwestycji oraz politykę personalną i działalność charytatywną. W ciągu ponad 17 lat działalności, Develia wybudowała w Polsce blisko 20 tysięcy wysokiej jakości mieszkań, a obecnie ma w sprzedaży 11 inwestycji w Warszawie oraz kolejne w przygotowaniu. Współpraca Develii z Deer Design obejmuje kompleksową obsługę klientów, obejmującą projektowanie i wykończenie wnętrz. Synergia obu firm stanowi ogromną wartość na warszawskim rynku nieruchomości.

„Zgodnie z naszym mottem, które brzmi >>Zacznij od wnętrza<<, nasza rola zaznacza się już na bardzo wczesnym etapie, bo już w momencie zakupu, kiedy pomagamy klientom w wyborze mieszkań odpowiadających ich potrzebom”- wyjaśnia Książkiewicz. Podkreśla przy tym: – Im wcześniej rozpoczniemy współpracę z klientem, tym lepiej. Prace projektowe najlepiej zacząć 2-3 miesiące przed oddaniem inwestycji. To idealny moment na pracę nad układem funkcjonalnym, przygotowanie wizualizacji wnętrz oraz wybór materiałów. W ten sposób prace wykończeniowe możemy zacząć tuż po odbiorze mieszkania przez klienta, ponieważ wiele składowych projektu powstaje na dużo wcześniejszym etapie”.

Develia, jeden z największych firm deweloperskich w Polsce, nawiązała współpracę z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design, aby razem stworzyć 1668 mieszkań w 12 inwestycjach dewelopera w Warszawie. Develia jest znana z łączenia nowoczesnej architektury z innowacyjnymi technologiami i wysokiej jakości materiałami, co doceniło jury Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych. Develia zbudowała niemal 20 tys. najwyższej jakości lokali w Polsce, a obecnie posiada w sprzedaży 11 inwestycji w Warszawie. Partnerstwo z Deer Design zapewnia kompleksową obsługę klientów, a obie firmy cieszą się renomą na warszawskim rynku nieruchomości. Pracownia Deer Design to lider w branży projektowania i wykończenia wnętrz, a jej usługi są wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpraca z Develią na rynku warszawskim to kolejny krok w rozwoju firmy, która niedawno otworzyła swój oddział w Trójmieście.

„Ta współpraca z pewnością zwiększy zadowolenie naszych klientów, bo oznacza jeszcze wyższy poziom komfortu. Zakup mieszkania to proces wymagający wiele namysłu. Dlatego w trakcie dni otwartych w inwestycjach Develii na klientów będą czekać eksperci wykończenia wnętrz z pracowni Deer Design. Wszystko po to, by ułatwić podjęcie trafnej decyzji” – wyjaśnia Tomasz Kaleta z Develii. „A po zakupie – eksperci wnętrz, architekci i koordynatorzy Deer Design – wraz z doświadczonymi wykonawcami zamienią marzenia o idealnym domu w rzeczywistość. To właśnie rdzeń komplementarności usług, która połączyła Develię i Deer Design” – podkreśla.

Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design została założona w 2016 roku i jest obecnie wiodącym liderem w branży projektowania i wykończenia wnętrz w Polsce. Firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od projektowania wnętrz, poprzez dobór materiałów, wykonanie usług wykończeniowych, aż po nadzór i gwarancję wykonanych prac, aby zapewnić klientom pełne zadowolenie.

Deer Design to partner biznesowy dla ponad 120 wiodących firm w branży nieruchomości, z ponad 3500 wykończonymi wnętrzami na koncie. Co miesiąc firma zyskuje zaufanie średnio 70 nowych klientów, rozwijając również usługi indywidualne dla sektora klientów premium. W 2023 roku firma odniosła sukces na rynku krakowskim, a wiosną 2024 planuje otwarcie swojego oddziału w Trójmieście.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ