Home Biznes ActiveCampaign rozszerza swoją działalność globalną, otwierając nowe centrum w Krakowie

ActiveCampaign rozszerza swoją działalność globalną, otwierając nowe centrum w Krakowie

by Wiadomości Kraków
0 comment

ActiveCampaign ogłasza plany otwarcia nowego centrum w Krakowie, co stanowi ważny krok w wzmocnieniu swojej obecności na rynku globalnym i doskonaleniu usług dla klientów na całym świecie.

Otwarcie centrum w Krakowie jest częścią strategii rozwoju firmy ActiveCampaign, która dąży do zwiększenia swoich globalnych operacji i kompetencji technologicznych. Proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników rozpocznie się już teraz, a otwarcie centrum planowane jest na późniejszy okres tego roku.

Nowe centrum ActiveCampaign w Krakowie jest kluczowym krokiem firmy w zapewnieniu lokalnego wsparcia i zasobów dla swoich klientów. Firma planuje zatrudnić inżynierów i specjalistów ds. produktu, aby wzmocnić swoje kompetencje techniczne, rozwijać innowacyjne rozwiązania i stale udoskonalać swój produkt.

„Nie możemy doczekać się zaznaczenia naszej obecności w Krakowie i powitania utalentowanych pracowników w naszym zespole. Wspólnie będziemy dalej pracować nad innowacjami i dostarczaniem wyjątkowych doświadczeń naszym klientom” – przyznaje Jason VandeBoom, założyciel i CEO ActiveCampaign. „Dzięki rozszerzeniu naszych operacji w Krakowie będziemy czerpać z bogatego źródła wiedzy technicznej i nadal doskonalić naszą platformę, aby sprostać rosnącym potrzebom firm na całym świecie”.

ActiveCampaign rozwija swoją obecność w Krakowie w związku z dynamicznym rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na inteligentne rozwiązania w zakresie automatyzacji marketingu. Wkraczając na polski rynek, firma ma na celu poprawę obsługi klientów z Europy i umocnienie swojej pozycji jako lidera w branży.

Firma aktywnie poszukuje najlepszych talentów w Krakowie, zwłaszcza inżynierów i specjalistów ds. produktu, którzy są zmotywowani do tworzenia innowacji i dostarczania wartości klientom. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia strony <a href="ActiveCampaign w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

„Z radością dołączamy do tętniącej życiem społeczności technologicznej w Polsce, mając swój udział w prężnie rozwijającym się ekosystemie tego regionu” – mówi Tony Newcome, dyrektor ds. technologii ActiveCampaign. „Dzięki naszemu nowemu centrum stworzymy zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników, którzy współdzielą wizję wspierania małych zespołów w rozwijaniu dużych firm za pomocą automatyzacji marketingu”.

ActiveCampaign’s market expansion in Krakow highlights the company’s commitment to innovation, development, and customer experience. The Polish city of Krakow will be the seventh global center for the company, joining Australia, Brazil, Ireland, Costa Rica, and the United States.

ActiveCampaign oferuje kompleksową platformę do inteligentnej automatyzacji marketingu, umożliwiającą małym zespołom rozwój dużych firm. Dzięki pakietowi wbudowanych automatyzacji i integracji, klienci z ponad 170 krajów mogą spersonalizować swoje działania marketingowe, maile transakcyjne oraz interakcje CRM na każdym etapie cyklu życia klienta.

Za pomocą ActiveCampaign możliwe jest wykorzystanie integracji z platformami takimi jak Facebook, Google, WordPress, Salesforce, Shopify i Square, co pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie działań marketingowych do potrzeb klientów.

Według rankingu G2.com, ActiveCampaign jest jednym z niewielu rozwiązań opartych na oprogramowaniu, które otrzymały ponad 10 000 pozytywnych recenzji w zakresie automatyzacji marketingu, personalizacji e-commerce, kreowania stron docelowych i systemów CRM. Platforma ActiveCampaign została również uznana za najlepiej oceniane oprogramowanie na TrustRadius. Aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć bezpłatny okres próbny, odwiedź stronę ActiveCampaign.com.

Link do zdjęcia: https://mma.prnewswire.com/media/2345800/Poland_Hub_Announcement_Blog_Twitter_Linkedin_PL.jpg


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ