Najnowsze

STARHEDGE SA (21/2022) Zawiadomienie w trybie art. 69 ustawy o ofercie publicznej DOM DEVELOPMENT SA (40/2022) Wstępna informacja o sprzedaży i przekazaniach w III kwartale 2022 roku ZUE SA (51/2022) Zawarcie umowy na realizację projektu infrastrukturalnego. MERCOR SA (45/2022) Powołanie członków Rady Nadzorczej nowej wspólnej kadencji ZUE SA (50/2022) Zawarcie umowy na utrzymanie infrastruktury.

Zarząd Shoper S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”) informuje o zawarciu w dniu 25 maja 2022 roku przedwstępnej umowy sprzedaży przedsiębiorstwa („Umowa”), na podstawie, której Spółka zobowiązała się do nabycia przedsiębiorstwa prowadzonego przez Mateusza Grzywnowicza pod firmą SELIUM Mateusz Grzywnowicz, pod warunkiem zawieszającym uzyskania przez Spółkę wszystkich zgód korporacyjnych niezbędnych do zawarcia i wykonania Umowy zgodnie z jej treścią.

Selium to wiodąca agencja omnichannel (sprzedaż wielokanałowa), wyspecjalizowana we wsparciu sprzedaży głównie na zagranicznych marketplace, takich jak: Amazon, eBay, Real, Aliexpress, Kaufland itp. Przedmiotem działalności agencji jest w szczególności:

onboarding i uruchomienie kont sprzedawców

zarządzanie sprzedażą i promocjami

prowadzenie kampanii reklamowych

wdrożenia technologiczne

szkolenia i kursy

Prognozowane przychody Selium w roku 2022 wyniosą między 1,6 i 1,8 mln zł.

Kwota planowanej transakcji wynosi 1,65 mln zł. Płatność nastąpi w 3 równych transzach w ciągu 12 miesięcy od dnia zawarcia finalnej umowy sprzedaży przedsiębiorstwa. Transakcja zostanie sfinansowana z środków własnych. Agencja Selium stanie się częścią Spółki Shoper S.A.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ