Najnowsze

Przeżyj oszałamiający spektakl bijącej rekordy światowej trasy koncertowej Coldplay „Music Of The Spheres” Lato 2022 – ruch lotniczy w Polsce wraca do normy, trudniej podróżowało się m.in. z Czech i Niemiec HAUSER ogłasza pierwszą solową trasę. Zagra dwa koncerty w Polsce Niepewność paraliżuje branżę turystyczną Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce nową akcją dla klientów, Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października

Fogo sp. z o.o. podpisała memorandum (Memorandum of Understanding) o współpracy z firmą Westinghouse Electric Company LLC, światowym liderem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i obsłudze urządzeń wykorzystujących energię nuklearną na potrzeby sektora cywilnego i wojskowego.

Jak powiedział Mirosław Kowalik, prezes Westinghouse Polska, cytowany w komunikacie: „Westinghouse jest gotowy wesprzeć Polskę w osiągnięciu celów związanych z polityką energetyczną. Będziemy działać w oparciu o nasze doświadczenie w realizacji inwestycji w technologie jądrowe na całym świecie. Te zadania będzie dodatkowo wspierał zespół prawie 200 pracowników zatrudnionych w Globalnym Centrum Usług Wspólnych Westinghouse w Krakowie, który jest zaangażowany w globalne działania naszej firmy”.

Umowy dotyczą współpracy w zakresie potencjalnej budowy sześciu reaktorów AP1000® w ramach realizacji Programu Polskiej Energetyki Jądrowej oraz przyszłych projektów z wykorzystaniem technologii AP1000® w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Rzeczypospolitej Polskiej, Ukrainy, Republiki Słowenii i Republiki Czeskiej).

Szczegółowe informacje: https://info.westinghousenuclear.com/poland/news-and-insights/porozumienia-o-wsp%C3%B3%C5%82pracy-wec

Źródło informacji: FOGO sp. z o.o.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ