Home Biznes Światowa ekspansja produktów CORNEX: firma CORNEX cieszy się popularnością na targach Smarter E Europe 2024 dzięki najnowszym produktom

Światowa ekspansja produktów CORNEX: firma CORNEX cieszy się popularnością na targach Smarter E Europe 2024 dzięki najnowszym produktom

by Wiadomości Kraków
0 comment

Na mocy umowy podpisanej przez Polską Organizację Turystyczną ze słynnym przewodnikiem Michelin, do prestiżowej publikacji dołącza Gdańsk z województwem pomorskim, obok już reprezentowanych przez miasta wojewódzkie – Warszawę, Kraków i Poznań. To kolejny dowód na wysoki poziom polskiej oferty kulinarnej, otwierając nowe możliwości dla promocji naszego kraju. Turystyka kulinarna rozwija się szybko, będąc efektem rosnącej popularności turystyki miejskiej i kulturowej.

W dniach 19-21 czerwca 2024 r. firma CORNEX New Energy Co., Ltd. (CORNEX) uczestniczyła w targach Smarter E Europe w Monachium, prezentując swoje kompleksowe produkty i rozwiązania do magazynowania energii. Firma zaprezentowała klientom zagranicznym pełnię możliwości systematycznego serwisu obejmującego pełny cykl życia produktu, wkraczając na rynek europejski z ekologicznym podejściem, aby przyspieszyć ekspansję na globalnym rynku magazynowania energii.

Targi Smarter E Europe to największe wydarzenie branży energetycznej w Europie, które przyciąga elity branży i wystawców z całego świata. Skupiają się na wielosektorowych rozwiązaniach łączących sektor energetyczny, grzewczy i transportowy, zapewniając stabilne zasilanie 24/7. Firma CORNEX prezentuje pełen zakres swoich produktów, w tym akumulatory o pojemności 150Ah, 280Ah i 314Ah, zbiorniki do magazynowania energii w akumulatorach CORNEX M5 o pojemności 5 MWh oraz zewnętrzne szafy z systemem chłodzenia cieczą o pojemności 233 kWh. Dzięki kompleksowej ofercie produktów i zagranicznemu serwisowi posprzedażowemu, firma CORNEX nawiązała głębokie relacje z przedsiębiorstwami na różnych etapach łańcucha przemysłowego, zdobywając uznanie za wprowadzenie elastycznych, ekologicznych, bezpiecznych i inteligentnych chińskich rozwiązań.

W przyszłości CORNEX będzie nadal trzymać się zasad innowacyjności, otwartości i współpracy z różnymi globalnymi przedsiębiorstwami, dążąc do ciągłego rozwoju i sukcesu w branży nowych źródeł energii.

CORNEX: CORNEX NEW ENERGY CO., LTD. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem technologicznym skupiającym się na badaniach, produkcji i sprzedaży akumulatorów do magazynowania energii, akumulatorów do pojazdów elektrycznych oraz systemów zarządzania energią. Produkty firmy uzyskały certyfikację dostępu na różnych terytoriach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Australii. CORNEX stworzył solidną sieć złożoną z ponad 55 profesjonalnych zespołów serwisowych, składających się z doświadczonych ekspertów technicznych, co pozwala zapewnić szybką reakcję i rozwiązywanie problemów w ciągu określonych czasów. Zespoły serwisowe są ulokowane strategicznie w 13 krajach i regionach, zapewniając wysokiej jakości usługi posprzedażowe na rynkach międzynarodowych.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ