Home Biznes PowMr wprowadza na rynek rewolucyjne falowniki do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3, wyznaczając nowe standardy autonomicznych rozwiązań energetycznych

PowMr wprowadza na rynek rewolucyjne falowniki do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3, wyznaczając nowe standardy autonomicznych rozwiązań energetycznych

by Wiadomości Kraków
0 comment

Nowe centrum w Krakowie to strategiczny ruch firmy ActiveCampaign w kierunku wzmocnienia globalnych operacji i kompetencji technologicznych.

BERLIN, 26 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — PowMr, czołowy dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych, ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie na rynek przełomowych falowników do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3. Te nowoczesne falowniki zaprojektowane w celu spełnienia rosnących potrzeb klientów, którzy poszukują niezależności energetycznej przy zachowaniu niezawodności i przystępności cenowej, mają zrewolucjonizować autonomiczne rozwiązania energetyczne na całym świecie.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 zostały zaprojektowane do instalacji trójfazowych i zapewniają niezrównane działanie oraz wydajność, które są odpowiednie dla większości zastosowań mieszkaniowych. Dzięki zaawansowanym funkcjom i solidnej konstrukcji, te falowniki umożliwiają płynne przejście na zasilanie autonomiczne, zapewniając nieprzerwaną dostawę energii nawet w najbardziej wymagających warunkach.

POW-SunSmart PowMr to nowe czołowe rozwiązanie w branży, inspirowane markami falowników takich jak DEYE, które wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością. Dzięki najnowszej technologii i niezawodnej inżynierii, firma PowMr konsekwentnie realizuje misję demokratyzacji energii odnawialnej.

„Cieszymy się z możliwości wprowadzenia zasilanych autonomicznie falowników POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 na rynek – powiedział Tony, dyrektor generalny PowMr. – Te produkty oznaczają znaczący krok milowy w naszej misji zapewniania indywidualnym użytkownikom i społecznościom zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Dzięki wyjątkowym parametrom działania i przystępności cenowej falowników zamierzamy zrewolucjonizować branżę autonomicznych systemów zasilania i nieść inspirację dla bardziej ekologicznej przyszłości dla wszystkich”.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 zdobyły szybko popularność wśród użytkowników w Europie i innych obszarów o dużym zużyciu energii. Klienci chwalą ich niezawodność, wydajność i efektywność kosztową, co czyni je najchętniej wybieranymi produktami do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej różnej wielkości.

Główne cechy falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 obejmują:

  • 800V napięcia wejściowego PV, co pozwala osiągnąć dużą moc;
  • Podwójna aktywacja systemu BMS akumulatora litowo-jonowego;
  • Technologia MPPT o wydajności do 99,9%;
  • Montaż na ścianie, co oszczędza miejsce;
  • Funkcja przedziałów czasowych, umożliwiająca oszczędzanie dzięki taryfom zależnym od okresów szczytowego i minimalnego zużycia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3, odwiedź stronę https://powmr.com/.

PowMr:

Specjalizujący się w falownikach fotowoltaicznych, regulatorach ładowania i magazynowaniu energii, PowMr jest liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Dzięki swojej innowacyjności, wysokiej jakości i przystępnej cenie, firma umożliwia użytkownikom indywidualnym i społecznościom na całym świecie korzystanie z energii odnawialnej w trosce o zrównoważoną przyszłość.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ