Home Technologie Rimini Street: trzeci kwartał 2023 r. w szczegółach – raport finansowy 1 listopada 2023 r

Rimini Street: trzeci kwartał 2023 r. w szczegółach – raport finansowy 1 listopada 2023 r

by Wiadomości Kraków
0 comment

DRAGO entertainment, krakowski producent gier, wkrótce będzie miał swoją premierę na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka ma na swoim koncie wiele ogromnych sukcesów, w tym milionową sprzedaż gry „Gas Station Simulator”, która okazała się hitem dla graczy na całym świecie. Po zaledwie dwóch i pół roku obecności na rynku NewConnect, DRAGO entertainment wkracza na GPW.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) – globalny dostawca kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego, produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm, wiodący podmiot z zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP, a także partner Salesforce i AWS – ogłosił wczoraj, że firma przedstawi informacje o wynikach finansowych po zamknięciu rynku 1 listopada 2023. r. Tego dnia o godz. 17.00 czasu wschodniego / 14.00 czasu pacyficznego Rimini Street poprowadzi telekonferencję i transmisję internetową, w ramach której przedstawi wyniki za trzeci kwartał 2023 r. oraz prognozy.

Inwestorzy będą mogli śledzić transmisję online z wydarzenia poświęconego relacji z inwestorami Rimini Street za pośrednictwem linku do wydarzeń dla inwestorów na stronie internetowej Rimini Street. Aby wziąć udział w telekonferencji, wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem linku umożliwiającego rejestrację uczestników zdalnych, a następnie skorzystać z linku do transmisji internetowej.

Retransmisja wydarzenia będzie dostępna przez cały rok.

Rimini Street, Inc to globalny dostawca wsparcia technicznego i produktów z dziedziny oprogramowania dla firm. Firma oferuje produkty i usługi dla oprogramowania Oracle i SAP oraz Salesforce i AWS. Ponad 5200 organizacji na całym świecie wybrało Rimini Street jako swojego zaufanego partnera.

Rimini Street oferuje gamę rozwiązań do zarządzania aplikacjami, bazami danych i oprogramowaniem technologicznym. Dzięki temu klienci mogą osiągać lepsze wyniki oraz zmniejszyć koszty i przekierować zasoby na innowacje.

Rimini Street, Inc. jest właścicielem znaku towarowego „Rimini Street”, zarejestrowanego w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Logo z tego znaku towarowego, a także inne znaki oznaczone jako „TM”, są własnością Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli i Rimini Street nie posiada z nimi żadnych powiązań ani ich nie promuje.

Niniejsze zawiadomienie jest dostępne wyłącznie w języku źródłowym, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne. Zostało przetłumaczone na inne języki jedynie w celach informacyjnych, aby ułatwić zrozumienie. Tłumaczenia nie mają żadnego znaczenia prawnego.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ