Najnowsze

Przeżyj oszałamiający spektakl bijącej rekordy światowej trasy koncertowej Coldplay „Music Of The Spheres” Lato 2022 – ruch lotniczy w Polsce wraca do normy, trudniej podróżowało się m.in. z Czech i Niemiec HAUSER ogłasza pierwszą solową trasę. Zagra dwa koncerty w Polsce Niepewność paraliżuje branżę turystyczną Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce nową akcją dla klientów, Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października

„Przed nami jeszcze wiele wyzwań w czasach, gdy podmioty rynku lotniczego wciąż próbują ustabilizować swoją sytuację finansową – mówił w trakcie konferencji Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. – Prawdopodobnie przed nami możliwość zwiększenia bazy kosztowej zarówno dla przewoźników, jak i dla lotnisk, wynikająca z ogólnej sytuacji ekonomicznej na świecie” – dodał.

„Największym wyzwaniem jest poradzenie sobie z długofalowym wzrostem ruchu pasażerskiego. Spodziewamy się podwojenia wielkości branży do 2040 r., w związku z tym pojawia się wiele pytań, jak możemy to zrobić w sposób odpowiedzialny – wskazywał Luis Felipe de Oliveira, dyrektor generalny ACI World. – Wspólne sprostanie zadaniom wynikającym z naszego przewidywanego rozwoju – to jedno z głównych wyzwań naszego sektora” – podkreślił.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Źródło: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ