Home Biznes Persistent wkracza na polskie rynki: nowy oddział w Europie

Persistent wkracza na polskie rynki: nowy oddział w Europie

by Wiadomości Kraków
0 comment

KRAKÓW, Polska i PUNE, Indie, 23 maja 2023 r. /PRNewswire/ — Firma Persistent Systems (BSE: PERSISTENT) (NSE: PERSISTENT) otworzyła niedawno pierwsze biuro w Polsce, zwiększając tym samym swój potencjał nearshore w Europie. Nowy oddział w Krakowie przyczyni się do zapewnienia klientom wyższego poziomu elastyczności i wsparcia, dzięki czemu będą oni mogli skupić się na swoich celach transformacji cyfrowej. Oprócz tego, biuro w Krakowie stworzy szansę na rozwój zawodowy dla lokalnych specjalistów IT, którzy będą mieli okazję pracować przy tworzeniu nowoczesnych aplikacji i rozwiązań cyfrowych.

Polska to niezwykle atrakcyjny kraj dla innowacji technologicznych. Wśród zalet tego miejsca na mapie Europy znajduje się zaawansowana kadra pracowników, wzrastające fundusze inwestycyjne, obecność wiodących rynków oraz pozytywne otoczenie biznesowe. Branża technologiczna w Polsce rozwija się w zastraszającym tempie, co jest wspierane przez centralne położenie kraju, wysokie tempo wzrostu gospodarczego, przyjazne środowisko dla startupów i coraz większą liczbę centrów hyperscale.

Persistent planuje strategicznie zwiększyć swoje centrum inżynieryjne i zaktywizować kompetencje specjalistów, w tym inżynierów chmury, produktu, analityków danych oraz ekspertów w dziedzinie Customer Experience. Poprzez aktywne pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników z Polski, firma zamierza wzmocnić swoje kompetencje w zakresie inżynierii cyfrowej na stanowiskach różnych szczebli.

„Jesteśmy dumni z otwarcia biura w Polsce. Jest to kolejny krok w kierunku rozwoju naszej działalności w Europie. Stawiając na innowacyjność i zróżnicowanie geograficzne, nie tylko wzmocnimy nasz potencjał, ale również stworzymy nowe możliwości dla naszych klientów i członków zespołu. Wkraczamy w nowy etap rozwoju, dlatego wciąż musimy budować zaplecze eksperckie, dostarczając dedykowane usługi, które pozwolą naszym klientom rozwijać swój potencjał w dzisiejszym skomputeryzowanym świecie” – komentuje Sandeep Kalra, CEO i Executive Director firmy Persistent.

Rajasekar Sukumar, Senior Vice President europejskiego oddziału Persistent, przywitał nowy zespół w obecności innych liderów i współpracowników. W swoim przemówieniu podkreślił wagę zespołowego działania i zaangażowania, jakie wykazujemy w każdym projekcie.

Rajasekar Sukumar, Senior Vice President europejskiego oddziału Persistent, powitał nowy zespół z pełnym uznaniem w obecności innych liderów i współpracowników. W trakcie swojego przemówienia podkreślił, jak ważne jest pracowanie w zespole i wspólne dążenie do celu w każdym projekcie.

Persistent Systems jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu usług i rozwiązań z zakresu inżynierii cyfrowej i modernizacji przedsiębiorstw. Firma ma obecność w 21 państwach, zatrudniając ogółem ponad 22 750 pracowników. Persistent współpracuje z wieloma liderami branżowymi, w tym 14 z 30 najbardziej innowacyjnych firm światowych, 8 z 10 największych banków w USA i Indiach oraz wieloma innowatorami z branży opieki zdrowotnej i oprogramowania.

Persistent Systems jest członkiem ONZ United Nations Global Compact, działając zgodnie z uniwersalnymi zasadami dotyczącymi praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i zwalczania korupcji, a także wspierając realizację celów społecznych.

Paragraf 1:

Witamy na stronie www.persistent.com.

Paragraf 2:

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi ryzyk i niepewności związanymi z wypowiedziami prognozującymi, które możesz znaleźć na stronie persistent.com/flcs.

Paragraf 3:

Bądź świadomy wszelkich ryzyk i niepewności, jakie są związane z wypowiedziami prognozującymi, które są dostępne na stronie persistent.com/flcs.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ