Najnowsze

Przeżyj oszałamiający spektakl bijącej rekordy światowej trasy koncertowej Coldplay „Music Of The Spheres” Lato 2022 – ruch lotniczy w Polsce wraca do normy, trudniej podróżowało się m.in. z Czech i Niemiec HAUSER ogłasza pierwszą solową trasę. Zagra dwa koncerty w Polsce Niepewność paraliżuje branżę turystyczną Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce nową akcją dla klientów, Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października

Zarząd ZUE S.A. z siedzibą w Krakowie (Spółka), informuje, iż w dniu 26 kwietnia 2022 r. powziął informację o unieważnieniu przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź sp. z o.o. (Zamawiający) postępowania przetargowego na zadanie pn. „Budowa Zakładu Techniki MPK-Łódź”.

Spółka informowała o złożeniu oferty w przedmiotowym postępowaniu przetargowym w raporcie bieżącym nr 12/2022 z dnia 14 kwietnia 2022 r.

Zgodnie z otrzymaną informacją Zamawiający wskazał, iż unieważnił postępowanie, ponieważ złożone oferty przewyższają kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Źródło: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ