Home Biznes Alior Bank SA zaprasza do Strefy Chill podczas „WODECKI TWIST Festiwal 2024” w Krakowie

Alior Bank SA zaprasza do Strefy Chill podczas „WODECKI TWIST Festiwal 2024” w Krakowie

by Wiadomości Kraków
0 comment

Podczas tegorocznej siódmej edycji „WODECKI TWIST Festiwal 2024” Alior Bank, partner strategiczny i mecenas festiwalu, serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia Strefy Chill. Kasia Wodecka-Stubbs, prezeska Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego, podkreśla, że cieszy się bardzo z udziału Alior Banku w festiwalu, ponieważ dzięki temu mają partnera, z którym świetnie współpracują zarówno muzycznie, jak i artystycznie.

„WODECKI TWIST Festiwal” to wydarzenie muzyczne organizowane na kilka dni w różnych miejscach Krakowa, podczas którego uczczona jest twórczość Zbigniewa Wodeckiego, piosenkarza, kompozytora i multiinstrumentalisty, który cieszył się ogromną popularnością zarówno wśród publiczności, jak i wśród artystów. Festiwal łączy klasykę z nowoczesnością, tworząc przestrzeń dla artystów z różnych pokoleń, którzy łączą tradycję z innowacją.

„Zdecydowaliśmy zaangażować się we wsparcie projektu >>WODECKI TWIST<>Wróć<<” – komentuje Magdalena Lewicka, dyrektor departamentu Marketingu, PR i Relacji z klientem w Alior Banku.

W 2023 roku, utworzono piosenkę „Wróć” jako część promocji usługi Alior Pay, wykorzystując fragmenty utworu Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Chill Alior Banku podczas tegorocznego festiwalu, która będzie otwarta dla publiczności w niedzielę 9 czerwca od godz. 12.00. Znajduje się ona na 1500 m.kw. w prestiżowym miejscu Krakowa, pod Wawelem, zapewniając gościom niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę w muzycznym klimacie lat 70.

„Cieszę się, że festiwalowi zaczyna towarzyszyć atmosfera lilfestyle, czyli dobrego życia w atmosferze dobrej muzyki” – podkreśla Kasia Wodecka-Stubbs, córka artysty i prezeska Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.

„T-Shirt jest pewnego rodzaju wizytówką. Zbigniew Wodecki jest mi bardzo bliską postacią. Myślę, że wiele osób nosząc taką koszulkę, będzie pokazywać właśnie to, że kochamy tę muzykę, lubimy te przeboje. Kupisz, nie kupisz, ponosić warto” – żartował podczas wtorkowej prezentacji festiwalowych koszulek Andrzej Pągowski.

W Strefie Chill będzie dostępna limitowana kolekcja T-shirtów zaprojektowana przez Andrzeja Pągowskiego i wyprodukowana przez markę QΠШ.

„WODECKI TWIST Festiwal 2024” odbędzie się od 7 do 9 czerwca. Na scenach pojawią się Natalia Kukulska, Anna Maria Jopek, Ania Rusowicz, Danuta Błażejczyk, Kathia, Fismoll, Igo, BeMy, Orkiestra Tomasza Szymusia. Na finał – 9 czerwca – koncerty plenerowe zapowiedział m.in. projekt Pospieszalski/Mucha/Janicki. Podczas wydarzenia zostanie wręczona nagroda „W” dla najwybitniejszych polskich muzyków.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ