Home Biznes Luksusowe podróże w Stradom House 300. Autograph Collection by Marriott

Luksusowe podróże w Stradom House 300. Autograph Collection by Marriott

by Wiadomości Kraków
0 comment

Grudzień w Krakowie był wyjątkowy, kiedy Stradom House stało się 300. obiektem marki Autograph Collection. Wydarzenie objęło międzynarodowych gości, pokaz mody, niezwykłe efekty wizualne oraz muzykę w wykonaniu najlepszych DJ-ów. Gościem wieczoru był współwłaściciel Stradom House i Angel Poland Group – Ron Ben Shahar, a wydarzenie poprowadził Olivier Janiak.

Goście mogli nie tylko delektować się wyjątkowym performance Adama Pieśniewskiego Ostre Cięcie, który wyrzeźbił w lodzie numery „300”, ale również podziwiać je przez okna restauracji Gaia. Robert Kopacz, szef kuchni, zadbał o to, by każdy z gości mógł delektować się smakiem. Wieczór przepięknie zaakcentowali znakomici DJ-e: Radek Pestka oraz Mike Konstanty, którzy przygotowali szereg niezapomnianych utworów dla zebranych publiczności.

W myśl naszej odpowiedzialności ekologicznej, w sobotni event włączyliśmy akcję sadzenia drzew. Każdy uczestnik otrzymał sadzonkę sosny, która ma pomóc w walce ze zmianami klimatycznymi oraz poprawić jakość powietrza.

Lifestyle Stradom House to przede wszystkim możliwość przeżycia wyjątkowych doświadczeń w komfortowej i eleganckiej atmosferze. To miejsce, w którym możesz spotkać ludzi z różnych środowisk, skoncentrować się na wyrażaniu siebie i odkrywaniu nowych przygód. To wizja pięknego, wyjątkowego i niepowtarzalnego stylu życia.

Nowa definicja lifestyle’u

Stradom House to nowoczesny projekt w Krakowie, który skupia w sobie pięciogwiazdkowy hotel, restaurację, klub i centrum spa, a także przestrzenie eventowe i kulturalne. To miejsce, w którym można spotkać ludzi z różnych środowisk, doświadczyć wyjątkowych emocji i zyskać nowe doświadczenia.

Lifestyle Stradom House to szansa na prawdziwą swobodę, wyrażanie siebie i odkrywanie nowych przygód w otoczeniu zapewniającym pełen komfort i elegancję. To miejsce, w którym każdy może doświadczyć wyjątkowego stylu życia, inspirowanego pięknem i niespotykanymi przygodami.

„Po niespełna 8 miesiącach od otwarcia, dziś możemy potwierdzić, że nasze założenia są w pełni realizowane. Naszym marzeniem było, aby łączyć ludzi, wyzwalać w nich energię, pasje i talenty. Inspirując się otaczającą nas historią, udało nam się zachować niepowtarzalny i unikalny charakter tego wyjątkowego miejsca. Liczne wydarzenia związane z kulturą, modą, biznesem, kulinariami i podróżami regularnie cieszą się zainteresowaniem krakowian” – mówi Izabela Lis-Ozimek, hotel manager w Stradom House Autograph Collection by Marriott.

Stradom House Membership tworzy niepowtarzalną społeczność wokół swojego Klubu. Członkowie otrzymują dostęp do luksusowych stref SÓL Wellness, basenu, siłowni, restauracji i klubu. Mają także możliwość skorzystania z usługi Concierge i zyskania najlepszych cen na bezpośrednie rezerwacje pokoi. Ponadto, każdy członek ma dostęp do specjalnych wydarzeń i warsztatów, spotkań z wybitnymi osobami oraz różnego rodzaju aktywności sportowych. Dołączając do Stradom House Membership, możesz mieć pewność dostępu do luksusowych usług i wspaniałych przestrzeni.

„Kraków zyskał nowe, niepowtarzalne miejsce, które z jednej strony wpisuje się w jego architekturę, z drugiej na nowo kształtuje jego wizerunek. Stradom House zapewnia swoim gościom i mieszkańcom miasta nie tylko luksus, ale i swobodę” – podsumowuje Ron Ben Shahar, współwłaściciel grupy Angel Poland i Stradom House Autograph Collection.

Autograph Collection Hotels oferują wyjątkową podróż w najwyjątkowszych miejscach na świecie. Nawet w najbardziej znanych destynacjach, każdy obiekt z oferty Autograph Collection jest unikalny. Goście mogą zanurzyć się w lokalnej magii i poznać rzemieślniczą historię, łączącą się z przygodą. W każdym miejscu na świecie istnieją niezliczone możliwości odkrywania i wyrażania swojego stylu. Autograph Collection oferuje wyjątkowe doświadczenia, które nie zostaną zapomniane.

Autograph Collection Hotels to połączenie lokalnej pasji, duszy i historii. Goście mogą cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami, których nie znajdą nigdzie indziej. Każdy z 300 niezależnych obiektów zlokalizowanych w ponad 50 krajach świata jest wyjątkowy i zapewnia wyjątkowe przeżycia. Z oryginalnym podejściem do projektowania i gościnności, Autograph Collection Hotels są idealnym miejscem dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych doświadczeń.

Autograph Collection Hotels to wyjątkowe połączenie charakteru, pasji i unikalnych miejsc. Każdy z 300 niezależnych obiektów zlokalizowanych w prawie 50 krajach na całym świecie ma swoją historię i charakter. Te unikalne hotele są stworzone na miarę naszych potrzeb, oferując niezapomniane doświadczenia, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Autograph Collection Hotels stawia na indywidualność i oryginalność, zapewniając gościom wyjątkowe przeżycia, zgodnie z hasłem „Exactly Like Nothing Else”.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ