Home Zdrowie i styl życia LOT – Atrakcyjne destynacje dla dzieci i opiekunów w rozsądnych cenach

LOT – Atrakcyjne destynacje dla dzieci i opiekunów w rozsądnych cenach

by Wiadomości Kraków
0 comment

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały wyjątkową ofertę, która obowiązywać będzie w dniach 31 maja – 1 czerwca. Teraz masz szansę, aby obdarować swoje dziecko niezapomnianym prezentem – przelotem samolotem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nie czekaj, odkryj już teraz niesamowite możliwości, jakie oferują Polskie Linie Lotnicze LOT!

PLL LOT zapewnia wyjątkową okazję do spełnienia dziecięcych marzeń o lataniu. Bez względu na to, gdzie chcecie polecieć – nad Wielkie Jeziora, do Krakowa, czy nad polskie morze – z PLL LOT możecie odbyć podróż marzeń z całą rodziną lub grupą przyjaciół. Wyjątkowa okazja do zobaczenia wszystkiego, o czym marzycie!

Zdecydowana większość lotów oferowanych w ramach promocji dotyczy połączeń krajowych, których kierunek może być dowolny. Z kolei, w przypadku połączeń zagranicznych, promocja obejmuje loty z Polski na nieduże odległości. 

Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszej promocji 'Szalona Środa’, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Święta Dziecka, wystarczy wejść na stronę LOT-u i tam kupić bilety dla maksymalnie pięcioosobowej grupy, wśród której musi znajdować się dziecko w wieku do 11 lat. Wystarczy w dniach 31 maja – 1 czerwca skorzystać z tej promocji!

Nadchodzące wakacje to idealny czas, aby odbyć podróż. Między 10 lipca a 10 grudnia br. zapraszamy Cię do planowania swojej podróży z nami. Sprawdź naszą stronę www.lot.com, gdzie znajdziesz najlepsze oferty.

Zarezerwuj swoją podróż już dziś i ciesz się wakacjami pełnymi przygód!


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ