Najnowsze

Przeżyj oszałamiający spektakl bijącej rekordy światowej trasy koncertowej Coldplay „Music Of The Spheres” Lato 2022 – ruch lotniczy w Polsce wraca do normy, trudniej podróżowało się m.in. z Czech i Niemiec HAUSER ogłasza pierwszą solową trasę. Zagra dwa koncerty w Polsce Niepewność paraliżuje branżę turystyczną Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce nową akcją dla klientów, Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października

Zarząd ZUE S.A. z siedzibą w Krakowie (Spółka) informuje, iż w dniu 15 września 2022 roku do Spółki wpłynął obustronnie podpisany aneks (Aneks) do umowy generalnej zawartej z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. (KUKE) o udzielanie gwarantowanych przez Skarb Państwa gwarancji ubezpieczeniowych (Umowa), o której Spółka informowała m.in. w raporcie bieżącym nr 94/2015 z dnia 9 grudnia 2015 roku.

Na podstawie Aneksu zwiększono wysokość limitu odnawialnego z kwoty 12,5 mln EUR do kwoty 20 mln EUR co stanowi równowartość ok. 94,6 mln zł zgodnie z kursem NBP na dzień zawarcia Aneksu. Spółka może korzystać z limitu odnawialnego do dnia 13 września 2023 roku.

W pozostałym zakresie Umowa nie uległa istotnym zmianom.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Źródło: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ