Home Biznes 2023 rok: Top 10 sal konferencyjnych w polskich hotelach

2023 rok: Top 10 sal konferencyjnych w polskich hotelach

by Wiadomości Kraków
0 comment

Polskie hotele coraz częściej są wybierane jako miejsce do organizacji dużych konferencji lub innych wydarzeń firmowych. Serwis konferencje.pl wyszukał w 2023 roku największe sale konferencyjne, które oferują polskie hotele. Czy któryś z nich może cię zainteresować?

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie biznesowe, konferencje.pl przygotowało spis największych sal konferencyjnych w Polsce. Znajdziesz tu zarówno obiekty w dużych miastach, jak i w mniejszych, urokliwych miejscowościach.

„Duże hotele biznesowe były bardzo poszukiwane w trakcie pandemii COVID-19, gdy wielka przestrzeń, a tym samym możliwość zachowania niezbędnego dystansu podczas spotkania były szczególnie pożądane. Teraz kongresy, sympozja i uroczyste gale powróciły na dobre, a wraz z nimi zapotrzebowanie na profesjonalne i dobrze wyposażone przestrzenie. W stale aktualizowanej bazie konferencje.pl, zawierającej ponad 5400 obiektów, można znaleźć hotele konferencyjne z naprawdę imponującymi salami” – mówi Michał Stradomski, Product Manager platformy Konferencje.pl.

Aby zagwarantować wszystkim uczestnikom spotkania najwyższy poziom komfortu, te hotele oferują nie tylko nowoczesne zaplecze biznesowe, lecz także szeroką gamę dodatkowych usług, takich jak wyśmienita restauracja i spa.

Hotele w naszym zestawieniu to wyjątkowe miejsca, które gwarantują nie tylko wysoki poziom obsługi i zaplecza biznesowego, ale także umożliwiają korzystanie z szerokiej gamy atrakcji. Przestrzenie konferencyjne są wyposażone w najnowsze technologie, a goście mają zapewnione komfortowe noclegi i smaczną kuchnię.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie, w którym zapewnisz wszystkim uczestnikom najwyższy poziom komfortu, zestawienie hoteli to idealne rozwiązanie. Oferują one nie tylko wygodne i nowoczesne przestrzenie konferencyjne, ale także szeroki wybór dodatkowych usług, w tym restauracji, spa i wiele innych.

Pierwsze miejsce na liście zajmuje Hotel Warszawianka w Jachrance, który zapewnia przestronną salę kongresową o powierzchni 1000 mkw. i wysokości 6 m. Sala jest doskonale przystosowana do organizacji eventów dla nawet 1200 osób. Dodatkowo, znajdują się tu także garderoby, podest sceniczny i rampa z bezpośrednim wjazdem, ułatwiająca przygotowanie eventu.

Druga na liście jest sala konferencyjna zlokalizowana w Hotelu Marriott w Warszawie, która może pomieścić nawet 2000 osób. Dodatkowo, hotel zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii, które są niezbędne do prowadzenia wydarzeń biznesowych.

Hotel Marriott w Warszawie, znajdujący się na drugim miejscu zestawienia, oferuje salę konferencyjną, która może pomieścić nawet 2000 osób. Każdy wydarzenia biznesowe przygotowywane w tym hotelu są wspierane przez nowoczesne technologie, dzięki którym jego organizacja przebiega bezproblemowo.

Kolejne miejsce zajmuje hotel Hilton Garden Inn, który oferuje salę konferencyjną na 930 mkw. dla 1500 osób. W hotelu znajduje się także kompleksowy zestaw sprzętu audio-wizualnego, co zapewnia bezproblemowe prowadzenie wydarzeń.

Na trzecim miejscu znalazł się Hotel Hilton Garden Inn, którego sala konferencyjna może pomieścić nawet 1500 osób na powierzchni 930 mkw. Dodatkowo, hotel oferuje kompleksowy zestaw sprzętu audio-wizualnego, co zapewnia komfortowe prowadzenie wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Hotel DoubleTree by Hilton Łódź posiada najbardziej imponującą salę konferencyjną w województwie łódzkim. Dzięki Hali II+III możesz zorganizować wydarzenie na wielką skalę, ponieważ może ona pomieścić aż 1200 gości na powierzchni 1043 mkw. Ponadto sala ta cechuje się wyjątkowo wysokim sufitem wysokości 10 m oraz doskonałą akustyką.

Nosalowy Dwór jest największym obiektem konferencyjnym w Zakopanem na Podhalu i cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów wydarzeń. Sala Gerlach o powierzchni 1200 mkw. jest idealna na przyjęcia, targi i kongresy, ponieważ może pomieścić aż 1250 osób. Dodatkowo, w sali można zaprezentować auto lub ciężarówkę, a jej neutralny charakter pozwala na stworzenie dowolnego wystroju, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających event plannerów.

Pierwszy z nich, Hilton Warsaw City, oferuje swoim gościom salę Warsaw Hall o powierzchni 1411 mkw., przeznaczoną dla 1600 osób. Następnie, Narvil Conference & Spa w Serocku posiada salę Amazonka o powierzchni 1650 mkw., która pomieści 1300 osób wydarzenia. Ostatnią z propozycji jest Hotel Gołębiewski Mikołajki, w którym znajduje się Sala Kongresowa 6/3 o powierzchni 1800 mkw., zdolna pomieścić 1300 gości.

Sieć Gołębiewski ma obecnie cztery obiekty w swojej ofercie, w tym czterogwiazdkowy hotel Gołębiewski w Karpaczu, który oferuje salę o powierzchni 1865 mkw. dla 1900 osób. Co więcej, wkrótce do tej listy dołączy hotel Gołębiewski Pobierowo, w którym powstanie sala kongresowa dla aż 4000 osób.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw oferuje jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w stolicy. Jest to Sala Balowa Universe, która wynosi aż 1900 mkw. i może pomieścić nawet do 2000 osób.

2. Na drugim miejscu w zestawieniu znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, który oferuje przestrzeń o powierzchni 2078 mkw. na eventy dla 1500 osób.

1. Jeśli szukasz w Polsce tego największego z możliwych obiektów, który zapewni Ci salę konferencyjną, zatrzymaj się w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów. Tutaj Patio (2288 mkw.) doskonale nadaje się do organizacji konferencji, targów, koncertów lub szkoleń dla 1500 osób.

Konferencje.pl oferuje szeroki wybór obiektów, m.in. hotele i ośrodki szkoleniowe w całej Polsce. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji wyszukiwania i filtrowania, wybrać obiekt w zależności od potrzeb, przejrzeć szczegółowe informacje o obiekcie i zarezerwować miejsce na konferencję lub event w kilka minut.

Nowa wersja paragrafów

Konferencje.pl działa na polskim rynku od 2000 roku i jest liderem wśród wyszukiwarek lokalizacji na konferencje, eventy i szkolenia. Jest stale aktualizowane i stale się rozwija, dzięki czemu stale zwiększa się grono użytkowników – zarówno osoby prywatne, jak i firmy zajmujące się organizacją konferencji i eventów.

Konferencje.pl oferuje szeroki wybór lokalizacji, w tym hotele i ośrodki szkoleniowe. Użytkownicy mają dostęp do wygodnego wyszukiwania i filtrowania, dzięki czemu mogą z łatwością wybrać odpowiedni obiekt, przejrzeć szczegółowe informacje oraz zarezerwować miejsce na konferencję lub wydarzenie w niedługim czasie.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ