Home Biznes Nowa era w narciarstwie: Wispass – Wiślański Skipass

Nowa era w narciarstwie: Wispass – Wiślański Skipass

by Wiadomości Kraków
0 comment

Spotkanie z cyklu #idearozwojubiznesu poświęcone bezpieczeństwu cyfrowemu i cyberzagrożeniom dla biznesu odbyło się po raz trzeci. Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa przedstawiły inicjatywę Firma Bezpieczna Cyfrowo, która ma na celu wzmacnianie świadomości w kwestii cyberbezpieczeństwa wśród małych i średnich firm.

Wispass, wspólny karnet narciarski działający w Beskidzie Śląskim, obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia. Przez te lata stał się niezwykle popularnym rozwiązaniem wśród narciarzy odwiedzających ten region, zapewniając dostęp do 12 ośrodków narciarskich z Wisły, Ustronia i Istebnej. Korzystanie z Wispass uniezależnia narciarzy od konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą stację narciarską, dzięki czemu mogą one cieszyć się swobodnym i bezpiecznym pobytem na stokach.

„Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass to nie tylko zmiana nazwy, ale przede wszystkim symboliczne otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. Nowa nazwa, prostsza i bez polskich znaków, jest bardziej intuicyjna. Wispass to nie tylko odniesienie do miasta Wisła, z którego wywodzi się projekt, ale także do rzeki, będącej sercem naszego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie nasze ośrodki narciarskie znajdują się >>u źródeł Wisły<<” – wyjaśnia Michał Majewski, prokurent Wiślańskiego Klastra Turystycznego będącego operatorem Wispassu.

Wispass poświęca wiele czasu, aby zaoferować najlepsze doświadczenia turystyczne. Oprócz aktualizacji swojej tożsamości, firma wprowadza nowe oferty letnie, które są zgodne z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Wszystkie te kroki mają na celu zapewnienie najwyższego poziomu usług i zapewnienie gościom najlepszych wrażeń.

Wispass doskonali swoją ofertę letnią, aby zaspokoić potrzeby i wymagania swoich gości. Firma wprowadza szereg zmian, w tym zmianę wizerunku, aby móc się dostosować do zmieniających się trendów rynkowych. Dzięki tym innowacjom, każdy gość może cieszyć się najwyższymi standardami usług.

Wispass wprowadza szereg zmian w swojej ofercie letniej, aby spełnić oczekiwania swoich gości. Odświeżona tożsamość marki jest częścią strategii, która pozwala sprostać zmieniającym się trendom rynkowym. Innowacje te mają na celu zapewnienie gościom najlepszych wrażeń i usług.

„Nazwa bez sylaby >>ski<< otwiera nam możliwości poszerzenia projektu o wspólną ofertę letnią, łączącą to, co dzieje się w tym okresie w naszych ośrodkach” – dodaje Michał Majewski.

Wispass oficjalnie zadebiutował w dniach 11-12 listopada na targach Snow Expo w Krakowie. Firma zaprasza wszystkich miłośników narciarstwa i turystyki górskiej do śledzenia ich stron internetowych i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualnymi informacjami i promocjami.

Firma Wispass zaprasza wszystkich miłośników narciarstwa i turystyki górskiej do śledzenia ich stron internetowych i mediów społecznościowych, aby uzyskać najnowsze informacje i oferty dotyczące ich produktów. Oficjalna premiera Wispassa odbyła się w dniach 11-12 listopada na targach Snow Expo w Krakowie.

„Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu zimowego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń na stokach. Zapraszamy wszystkich miłośników gór, by dołączyli do nas w tej ekscytującej podróży i doświadczyli tego, co najlepsze w Beskidzie Śląskim” – konkluduje Michał Majewski, podkreślając optymizm i przygotowanie do nadchodzącej zimy.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ