Home Praca Kraków Praca na stanowisku – Specjalista ds. sprzedaży (e⁠-⁠Zdrowie) (Kraków)

Praca na stanowisku – Specjalista ds. sprzedaży (e⁠-⁠Zdrowie) (Kraków)

by Wiadomości Kraków
0 comment

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z klientami? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!W Comarch IoT Plant oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych (EMS). Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od projektu, poprzez prototypowanie mechaniczne, aż do montażu i poprodukcyjnej kontroli jakości. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń medycznych.Aplikuj już teraz i dołącz do zespołu opracowującego innowacyjne rozwiązania end2endw obszarze eZdrowia!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT oraz produkcji elektroniki
  • Przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Mile widziane:
    • zainteresowanie nowymi technologiami
    • doświadczenie ze sprzedażą wyrobów medycznych

TWOJE ZADANIA:

  • Sprzedaż urządzeń medycznych: kardiologicznych, diagnostyki snu, teleopieki
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

DLA CIEBIE:

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i kontakt z najnowszymi trendami IT
  • Duże możliwości rozwoju w sprzedaży IT
  • Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-e-zdrowie/

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/113567/Specjalista-ds-sprzedazy-e-Zdrowie.html