Home Technologie Nowoczesne rozwiązania bankowe: Przedstawienie systemu BS Solution podczas konferencji I-BS.PL i HEUTHES

Nowoczesne rozwiązania bankowe: Przedstawienie systemu BS Solution podczas konferencji I-BS.PL i HEUTHES

by Wiadomości Kraków
0 comment

11 maja 2023 roku w Hotelu&SPA Turówka w Wieliczce miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – „Konferencja BS Solution”, której organizatorem było nowo powstałe konsorcjum firm I-BS.pl Sp. z o.o oraz HEUTHES Sp. z o.o.

Uczestnicy dwudniowej konferencji będą mieli okazję zapoznać się bliżej z nowoczesnym systemem BS Solution, który tworzy kompleksowe środowisko do zarządzania rachunkami, produktami bankowymi i obsługi klienta. Przegląd wszystkich szczegółów rozwiązania można znaleźć na stronie internetowej www.bssolution.pl.

Uczestnicy konferencji będą mieli również okazję poznać innowacyjne funkcje BS Solution, które umożliwiają wirtualizację funkcji bankowych i usprawnienie procesów zarządzania. Będzie to idealna okazja do zdobycia wiedzy na temat tego wyjątkowego systemu i jego zalet.

I-BS.PL Sp. z o.o. oraz HEUTHES Sp. z o.o. – organizatorzy konferencji, to cenione na rynku producentów oprogramowania dla sektora bankowego. Te dwie firmy wyróżniają się w środowisku IT, tworząc nowatorskie, innowacyjne oprogramowanie, oparte na własnych, unikatowych rozwiązaniach.

Konsorcjum oferuje bankom zaawansowane systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK, a także nowoczesną bankowość internetową EBO Bank Online i mobilną EBO Mobile PRO, które są ze sobą połączone. Dzięki temu banki mają możliwość korzystania z pełnego zakresu usług, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ