Home Praca Kraków Oferta pracy: Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych (Energy Saving) (Kraków)

Oferta pracy: Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych (Energy Saving) (Kraków)

by Wiadomości Kraków
0 comment

Interesujesz się tematyką zarządzania energią i mediami? Nowoczesne technologie nie są Ci obce? Lubisz pobawić się w swoim domu gadżetami SmartHome? Łatwo nawiązujesz kontakty? Chciałbyś wykorzystać wszystkie te zainteresowania w codziennej pracy?Aplikuj na stanowisko Konsultanta ds. Rozwiązań Biznesowych (Energy Saving)!

Profil pracownika

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prezentacjach dla małej i dużej publiczności
  • Umiejętność:
    • zdobywania i analizowania danych
    • wyciągania wniosków
    • prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych
  • Bardzo dobra komunikatywność, łatwe budowanie relacji
  • Gotowość do pracy pod presją czasu oraz do delegacji krajowych i zagranicznych
  • Mile widziana: znajomość branży automatyki budynkowej, Smart Home, zarządzania energią i mediami

Twoje zadania

  • Rozwój nowego biznesu w dziedzinie zarządzania energią i mediami (Smart Lighting, Smart Metering, Energy Saving Platform)
  • Praca z klientem, przygotowywanie ofert
  • Prezentacje rozwiązań
  • Analiza rynku oraz dostępnych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju produktów Comarch

Dla Ciebie

  • Ciekawa i międzynarodowa praca w globalnej i stabilnej firmie IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-rozwiazan-biznesowych-energy-saving/

Formularz aplikacyjny: https://jobtime.pl/praca/110284/Konsultant-ds-Rozwiazan-Biznesowych-Energy-Saving.html