Home Biznes HighRadius rozszerza swoją działalność, otwierając nowe biuro w Krakowie

HighRadius rozszerza swoją działalność, otwierając nowe biuro w Krakowie

by Wiadomości Kraków
0 comment

HOUSTON i KRAKÓW–(BUSINESS WIRE) — HighRadius, globalny lider w zakresie platform autonomicznych finansów dla biur dyrektorów finansowych, ogłosił otwarcie nowego biura w Krakowie. HighRadius posiada siedzibę główną w Houston w Teksasie, a nowe biuro będzie stanowić piąte po Londynie, Amsterdamie, Frankfurcie i Paryżu regionalne biuro firmy w Europie. Biuro w Polsce będzie skupiać się na rekrutacji lokalnych talentów w dziedzinie finansów i rachunkowości w celu wsparcia wdrażania i stosowania rozwiązań HighRadius przez stale powiększające się grono europejskich klientów.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230103005238/pl 

„Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego biura w Krakowie. Polska jest znana jako wspaniale rozwijający się ośrodek globalnych usług biznesowych, w szczególności w obszarze finansów i rachunkowości, dzięki czemu jest idealnym miejscem do rozszerzania działalności – powiedział Sashi Narahari, założyciel i prezes HighRadius. – Naszym głównym celem jest zagwarantowanie, by nasi obecni klienci w Europie otrzymywali terminowe usługi i wsparcie, na jakie zasługują. Rozszerzenie naszej działalności na Polskę umożliwia nam lepsze przygotowanie do zapewniania im najwyższego poziomu obsługi i opieki”.

Firma HighRadius z zaangażowaniem dostarcza innowacyjne rozwiązania przyczyniające się do upraszczania operacji finansowych przedsiębiorstw oraz stymulacji ich wzrostu. Platforma autonomicznych finansów firmy została uznana za wiodące rozwiązanie w rankingach firmy Gartner 2022 Magic Quadrant for Integrated Invoice-to-Cash Applications oraz IDC Marketscape for Accounts Receivable Software. Do grona jej użytkowników należą obecnie największe marki w Europie w 37 spośród 44 europejskich krajów. Firma posiada także cztery amerykańskie patenty na swoją unikalną autonomiczną platformę opartą na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym oraz została ujęta na listach 2022 Forbes Cloud 100 i 2022 CB Insights Fintech 250 po raz trzeci z rzędu.

Informacje o firmie HighRadius

HighRadius oferuje oparte na chmurze oprogramowanie autonomiczne dla biur dyrektorów finansowych. Ponad 800 wiodących firm na całym świecie przekształciło swoje procesy order-to-cash, skarbowe i record-to-report dzięki HighRadius. Klienci obejmują firmy 3M, Anheuser-Busch InBev, Sanofi, Engie GBS Solutions, Kellogg Company, Danone, Hershey’s i wiele innych.

Oprogramowanie autonomiczne to oparte na danych oprogramowanie, które stale dostosowuje swoje działanie do ciągle zmieniających się podstawowych danych transakcyjnych. Zapewnia nowoczesne zdolności w zakresie transformacji cyfrowej, takie jak sztuczna inteligencja, zrobotyzowana automatyzacja procesów, przetwarzanie języka naturalnego i połączone miejsca pracy jako niestandardowe funkcje w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak działa oprogramowanie autonomiczne.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230103005238/pl/

Źródło: HighRadius

KONTAKT:

tel. +44 (0) 203 997 9400

Źródło informacji: Business Wire


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ