Home Praca Kraków Przedstawiciel Handlowy w branży Instalacyjno-Przemysłowej – Praca Kraków

Przedstawiciel Handlowy w branży Instalacyjno-Przemysłowej – Praca Kraków

by Wiadomości Kraków
0 comment
Firma z branży instalacyjno-grzewczej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w branży Instalacyjno-Przemysłowej

Miejsce pracy: małopolska + stacjonarna praca w Krakowie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy,
  • profesjonalną obsługę inwestycji na terenie swojego działania,
  • negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizację założonych planów sprzedaży,

  Kogo szukamy:

  • Osoby posiadającej min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (nie wymagamy doświadczenia w branży)
  • Ciebie – jeśli jesteś osobą samodzielną, ambitną, komunikatywną, kreatywną, z dobrą organizacją pracy oraz cechującą się umiejętnościami analitycznego myślenia
  • Osoby posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

  Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym – woj. Małopolskie + praca stacjonarna w Krakowskim salonie
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w przedziale 3500 – 6000 zł brutto (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • Indywidualnie ustalany system motywacyjny po wdrożeniu pracownika opierający się na osiąganych wyników (sprzedaż + marża)
  • Pełne wdrożenie w tematykę branży
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia: Laptop, Telefon, Karta płatnicza, Samochód (również do celów prywatnych)
  • Szkolenia specjalistyczne

       Zainteresowana/ny? Wyślij Nam swoje CV na adres bozena.machowska@grhpolska.com

      Źródłowe ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/102326/Przedstawiciel-Handlowy-w-branzy-Instalacyjno-Przemyslowej.html