Home Praca Kraków Oferta pracy na stanowisko: Logopeda w Przedszkolu (Kraków)

Oferta pracy na stanowisko: Logopeda w Przedszkolu (Kraków)

by Wiadomości Kraków
0 comment

Logopeda w Przedszkolu Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.  

Twój zakres obowiązków
Indywidualna praca z dziećmi w celu diagnozy i terapii zaburzeń mowy oraz komunikacji. Opracowywanie i realizacja programów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb indywidualnych dzieci. Współpraca z nauczycielami oraz rodzicami w celu monitorowania postępów i ustalania dalszych działań terapeutycznych. Prowadzenie zajęć grupowych wspierających rozwój mowy i komunikacji. Dokumentowanie postępów terapeutycznych oraz sporządzanie raportów dla rodziców i odpowiednich instytucji.  

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe z zakresu logopedii lub pokrewnych dziedzin oraz ukończone przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie w pracy z dziećmi. Umiejętność diagnozowania i opracowywania programów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb dziecka. Cierpliwość, empatia oraz kreatywność w podejściu do pracy z dziećmi. Zaangażowanie w rozwój własnych umiejętności oraz chęć pogłębiania wiedzy z zakresu terapii mowy. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Mile widziane Doświadczenie pracy w przedszkolu. Komunikatywna znajomości języka angielskiego.  

To oferujemy
Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę (część etatu). Zatrudnienie od 1 września 2024 r. (inny termin do uzgodnienia). Pracę bez weekendów (poniedziałek – piątek). Elastyczny czas pracy – 20 h/ tygodniowo. Komfortowe warunki pracy – specjalnie dedykowana sala. Wsparcie dydaktyczno-merytoryczne. Pracę w młodym zgranym i wysoko wykwalifikowanym zespole nauczycieli oraz specjalistów. Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce. Doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji (dofinansowanie szkoleń). Pracę w międzykulturowym gronie. Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy. Przedszkole usytuowane jest w pobliżu Campusu 600-lecia w nowoczesnych obiektach Life Science Parku.
Benefity: Ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego, finasowanie szkoleń i kursów, zniżki na usługi w Centrum Badań Klinicznych JCI, spotkania integracyjne, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata, dopłata do posiłków w Bistro JCI.    

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/126422/Logopeda-w-Przedszkolu.html

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ