Home Praca Kraków Oferta pracy – Specjalista ds. administracji (Cracovia) (Kraków)

Oferta pracy – Specjalista ds. administracji (Cracovia) (Kraków)

by Wiadomości Kraków
0 comment

MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oraz pracownikom oferuje jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Na  stanowisku Administratora ds. sportu będziesz wspierać Dział Sportowy klubu w różnorodnych działaniach i zadaniach, mających na celu zapewnienie skutecznej administracji i efektywnego funkcjonowania klubu.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym, mile widziane w obszarze sportu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, zdolność do pracy w dynamicznym środowisku oraz pod presją czasu
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zadaniami, czasem oraz priorytetami
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Skrupulatność, sumienność i kreatywność
  • Pasja i zainteresowanie piłką nożną

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie administracyjne wszystkich drużyn piłkarskich Cracovii oraz powierzonych zadań w zakresie drużyn hokejowych
  • Odpowiedzialność za koordynację projektu Cracovia Kids oraz dokumentację i fiskalizację grup młodzieżowych Akademii
  • Współorganizacja meczów, turniejów, obozów oraz innych wydarzeń w Cracovia Training Center
  • Aktywny udział w procesie sprzedażowym w ramach Akademii Cracovii
  • Współpraca oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami wojewódzkich i krajowych związków piłki nożnej oraz innych klubów sportowych
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i dokumentów (w tym prowadzenie ich ewidencji) na potrzeby działu sportowego

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Samodzielna, odpowiedzialna i satysfakcjonująca praca w ramach struktury firmy
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji przez szkolenia i kursy
  • Udział w wydarzeniach sportowych

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-administracji-cracovia/#

Źródło: https://jobtime.pl/praca/114655/Specjalista-ds-administracji-Cracovia.html