Home Praca Kraków Serwisant Instalacji Sanitarnych | Praca Kraków

Serwisant Instalacji Sanitarnych | Praca Kraków

by Wiadomości Kraków
0 comment

Działamy na rynku od 2004 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych i profesjonalnych instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zatrudniamy ponad 170 osób.

   Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
  Serwisanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Kraków (obsługa województwa)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wyjścia integracyjne.

  Zakres obowiązków:
·         Przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych oraz HVAC

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij CV i daj się poznać.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/112862/Serwisant-Instalacji-Sanitarnych.html