Home Biznes Nowe technologie w sektorze bankowym: Rozwiązania I-BS.PL i HEUTHES w Wieliczce

Nowe technologie w sektorze bankowym: Rozwiązania I-BS.PL i HEUTHES w Wieliczce

by Wiadomości Kraków
0 comment

Organizatorzy Konferencji pt. „BS Solution”, Konsorcjum firm I-BS.PL Sp. z o.o. i HEUTHES Sp. z o.o., zapraszają na swoje spotkanie, które odbędzie się w dniach 11-12 maja 2023 roku w pięknym Hotelu&Spa Turówka w Wieliczce.

BS SOLUTION to nowoczesny i wszechstronny system stworzony w celu wspomagania pracy banków spółdzielczych. System umożliwia zarządzanie rachunkami i produktami bankowymi, a także obsługę klienta. Szczegółowe informacje o rozwiązaniu znajdą Państwo na stronie internetowej www.bssolution.pl.

I-BS.PL Sp. z o.o. oraz HEUTHES Sp. z o.o. to firmy uznane na rynku jako specjaliści w tworzeniu nowoczesnych, innowacyjnych oprogramowań do bankowości. Obie spółki świadczą usługi wdrożeniowe w oparciu o własne, autorskie projekty.

Konsorcjum w swojej ofercie dla banków oferuje systemy produktowo-księgowy GRYFBANK, bankowość internetową EBO Bank Online i mobilną EBO Mobile PRO, które są ze sobą zintegrowane. Wszystkie wymienione systemy tworzą nowoczesny i spójny system, który umożliwia bankom pełną obsługę ich potrzeb 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Uczestnicy dwudniowej konferencji będą mieli szansę nie tylko na zapoznanie się z BS Solution – najnowszym produktem Konsorcjum, ale również zobaczyć okoliczne atrakcje turystyczne.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ