Home Praca Kraków Praca Kraków – Product Owner

Praca Kraków – Product Owner

by Wiadomości Kraków
0 comment
Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:
• Product Ownera
Miejsce pracy: Kraków – praca hybrydowa  (60% pracy zdalnej – 40% stacjonarnej)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Dbanie o rozwój produktu w porozumieniu z klientem
• Konsultacje i dopracowywanie wymagań
• Tworzenie backlogu dla zespołu developerskiego
• Aktualizacja i raportowanie postępów prac
• Udział w ceremoniach Scrumowych
• Spotkania z klientem i zespołem
• Współpraca ze Scrum Masterami i innymi Product Ownerami
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość metodyki Scrum
• Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1
W zamian za swoje pracę otrzymasz:
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy, rozpoczęcie między 7.00 a 10.00 (poniedziałek – piątek), a dodatkowo 60% pracy zdalnej (po wdrożeniu się)
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od umiejętności – dla osób z ponad 2 letnim doświadczeniem nawet do 12 000 zł netto
• Opiekę medyczną prywatną dla Ciebie i Twoich bliskich
• Indywidualnie dopasowany do Twoich zainteresowań plan szkoleń i wydarzeń branżowych
• Zaplanowana ścieżka rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku (14 ścieżek rozwoju zawodowego)
• Praca z najnowszymi i innowacyjnymi technologiami przy międzynarodowych projektach
• Dostęp do darmowego basenu i siłowni (również dla członków rodziny)
• Darmowy parking (również możliwość parkowania rowerów i motocykli)
• Bardzo dobrze zorganizowaną strefę pracy – bliska odległość basenu, siłowni, firmowej restauracji, sklepów, foodtrucków
• Laptopy i komputery PC z monitorami panoramicznymi
• Przestronne pokoje w nowoczesnym biurowcu (brak open space’ów, każdy z projektów ma własny pokój)
• Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
• Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności
MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511
Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/102131/Product-Owner.html